logo

Úvod Jelichov Cup 2012


9. ročník Jelichov Cup

Ve dnech 14.-16.12.2012 se uskutečnil v moderní jaroměřské hale ASVAJ již 9. ročník největšího halového fotbalového turnaje Východních Čech, s názvem Jelichov Cup. Turnaje se zúčastnilo 30. týmů z celého Východočeského kraje, ale třeba i Turnova.

K vidění bylo za tento víkend neskutečných 98 utkání, 616 branek a odehráno bylo 1386 minut čistého hracího času.

V turnaji se představila opět řada známých hráčů z divizních nebo ligových soutěží, ale i reprezentantů, mezi kterými nechyběli např.: Mikolanda, Poděbradský, Koubek, Holeš, Frýdek, Kraják, Eisman, Holý a mnoho dalších.

Finálový zápas 9. ročníku Jelichov Cupu měl možná trochu překvapivé obsazení. V rize ,,domácím“  finále se celkovým vítězem tohoto turnaje stal poprvé v historii Babylon Jaroměř (Michálek, Jelínek, Panenka), který nakonec na penalty porazil další domácí tým FC Jelichov (Poděbradský, Kilevník, Podolník, Holub…). Není bez zajímavosti, že vítězný tým absolvoval úspěšně penalty ve čtvrtfinále, semifinále a nakonec i ve finále tohoto turnaje. Na třetím místě skončil nováček turnaje, tým FC Mastek (Menšl, Friedl, Chromek). Nepopulární bramborová medaile zbyla na DRUNK TEAM (Koubek, Korba, Schwarz, Veselka…)

Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Karel Menšl z FC Mastek, nejlepším střelcem byl s 12ti góly Radek KorbaDRUNK TEAMU. Nejužitečnějším hráčem byl vyhlášen Jakub Michálek z Babylonu Jaroměř. Cena FAIR PLAY byla udělena po zásluze DRUNK TEAMU.

Celý turnaj odpískala na výbornou trojice rozhodčích, a to pánové Petr Buchta, Štěpán Janeček a Lukáš Tryzna, kterým tímto patří veliký dík.

 

Dokumenty PDF ke stažení

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Skupina E

Skupina F


Finálová skupina A

Finálová skupina B


Výsledková listina Jelichov Cup 2012

Individuální ocenění


 

Partneři 9.ročníku Jelichov Cupu mediální partneři 

   

 

    Zmrzlina Kamil Mach      AUTO JAN

 

      
 

JAN TOMÁŠEK
copyright (c) RainFall Studio 2007