logo

Úvod Jelichov Cup 2006


3.ročník Jelichov Cup

16. - 17.12.2006

Na sklonku roku se uskutečnil v Jaroměři již 3. ročník kvalitně obsazeného fotbalového turnaje s názvem Jelichov Cup 2006.Tohoto klání se v základních skupinách zúčastnilo 20 týmů rozdělených do 4 skupin po pěti a vždy dva nejlepší se probojovaly do velkého finálového dne. Zde se týmy rozdělily do 2 skupin po 4 a bojovalo se o co nejvýhodnější nasazení do čtvrtfinále.

 

Nejlépe si počínal tým FC Jelichov reprezentovaný hráči jako Frydrych, Holub, Valeš, Beneš, Hofman, který prošel turnajem naprosto suverénně, když nepoznal ani jednou hořkost porážky, a tak si zaslouženě připsal celkové prvenství. Na druhém místě skončil tým Kousci, režírovaný hráči Dvora Králové, mj. Otradovský, Kilevník, Tomek, Hruška, Haase. Třetí místo v turnaji obsadil celek Lokády Hradec, vedený bývalým futsalovým reprezentantem Rajnochem. Až na 4. přířce skončil obhájce předchozích dvou prvenství a největší favorit turnaje Miláno Jaroměř, reprezentovaný Gorolem, Kašajíkem, Huňákem, Tokárem,Svobodou. Pořadí na 5. - 8. místě bylo následující: 5. LSC Crickets, 6. Černožice, 7. V+V Rodos, 8.Číčováci.

 

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martin Kilevník z týmu Kousci, střelcem pak s 15ti góly Radek Gorol z Milána Jaroměř, gólmanem Luděk Frydrych z FC Jelichov a cenu Fair - Play za nejslušnější tým získali Číčováci. Všem týmům patří dík za předvedené výkony a chování v turnaji, stejně tak rozhodčím za řízení zápasů a v neposlední řadě i sponzorům turnaje, kterým patří poděkování za ceny, které do turnaje věnovali. Nutno konstatovat, že turnaj má rok od roku lepší úroveň a jezdí sem stále lepší a lepší týmy a fotbalisté, a proto se již všichni těší na příští ročník.

 

Sponzoři 3.ročníku Jelichov Cupu: Heineken, Bono, Kimberly Clark, Tipsport Bar Josefov, Fitnesscentrum Jaroměř, Velkoobchod Trio s.r.o, Ovoce a zelenina Kamil Mach a Bowling Centrum Jaroměř.

Galerie

PDF dokumenty ke stažení:

Výsledková listina


 

 

Sponzoři 3.ročníku Jelichov Cupumediální partneři 

 

copyright (c) RainFall Studio 2007