logo

Úvod Jelichov Cup 2011


8.ročník Jelichov Cup

Přesně týden před vánoci ve dnech 16-18.12.2011 se uskutečnil v Jaroměři, v krásné nové hale ASVAJ již 8. ročník halového fotbalového turnaje s názvem Jelichov Cup, který organizovalo naše sdružení FAINSPORT.

 V letošním roce se turnaj rozrostl dokonce na 30 týmů ve kterých se představila opět řada známých fotbalistů z krajských, divizních ale i ligových soutěží mezi které patřili např.: (Koubek, Voltr, Poděbradský, Duchnič, Ptáček, Kraják, Holý, Gorol, Šisler, Frýdek ml. a další a další…).

Vzhledem k počtu týmů se musela poprvé v historii turnaje odehrát 1 základní skupina již v pátek a dalších 5 v sobotu. Tento maratón základních skupin nabídl řadu krásných zápasů, ale i překvapivých výsledků. Tím největším byl určitě i fakt, že poprvé v historii nepostoupil do finálových bojů nejúspěšnější tým historie turnaje, a to domácí FC Jelichov (Poděbradský, Duchnič, Podolník….), ale třeba také další domácí zástupce s medailovými ambicemi Babylon Jaroměř (Jelínek, Michálek J., Michálek M….)

V 98 zápasech se představilo na 250fotbalistů, kteří se postarali o to, že diváci viděli 321gólů.

Vítězem 8. ročníku jelichov Cupu se stal nakonec nováček turnaje tým FC Sportisimo, který ve finále porazil domácí Miláno Jaroměř. Na třetím místě se pak umístil pardubický tým FC OHIO, který si poradil v boji o bronz s týmem Lambáda HK.

Poděkování patří určitě i rozhodčím tohoto turnaje, kterými byli pp. Petr Buchta, Štěpán Janeček a Lukáš Tryzna, kteří zvládli tento turnaj odřídit opravdu na výbornou.


PDF dokumenty ke stažení:

 

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Skupina E

Skupina F

 

Finálová skupina A

Finálová skupina B

Pavouk

 

Výsledková listina

Individuální ocenění

 

 

Sponzoři 8. ročníku Jelichov Cupu mediální partneři 

                         Auto Jan

 
Jan Tomášek
copyright (c) RainFall Studio 2007