logo

Úvod Jelichov Cup


Jelichov Cup

 

Turnaj Jelichov Cup vznikl v roce 2004 a to hlavně z důvodu ,,nedostatku“ kvalitních halových turnajů v okolí. Hned 1. ročníku tohoto turnaje si zúčastnilo 20týmů z širokého okolí a bylo hned jasné, že turnaj splnil svůj účel a do budoucna je na čem stavět. 2 ročníku se účastnilo ještě o 5 týmů více, ale po těchto zkušenostech bude myslím model turnaje stále stejný a to tak, že zůstaneme na 20ti týmech. Oba tyto první ročníky zajišťoval Jirka Lebedinský spolu s rodinou.

 

Další ročníky již organizovalo a zajišťovalo naše sdružení FAINSPORT. Věříme, že jsme turnaj posunuli opět o trochu výše, a to jak v očích divácké veřejnosti, tak hlavně v očích samotných týmů, které se na Jelichov Cup rádi v hojném počtu vrací.

 

Není vyloučeno, že se turnaj může časem přejmenovat či doplnit jeho název o silného sponzora, který by měl o spolupráci v tomto směru zájem. Nechceme skončit pouze u fotbalu jako takového, ale plánujeme rozšíření turnaje o určité kulturní zpestření a rovněž i ceny věnované sponzory do turnaje chceme dále zkvalitňovat a rozšiřovat.

 

partneři 14. ročníku Jelichov Cupu mediální partneři 

   

 

PROST_Nov_logo Skaličan a.s. Select 05Jaromer_jmeno   Bílá elektra RINAT  Bowling Rovka Primtor

 

      
 

Pkr fotografie
 
copyright (c) RainFall Studio 2007