logo

Úvod Jelichov Cup 2010


7.ročník Jelichov Cup

V předvánočním víkendu ve dnech 18.-19.12.2010 se uskutečnil v nové sportovní hale v Jaroměři již 7. ročník halového fotbalového turnaje Jelichov Cup, které pořádá sdružení FAINSPORT(pp. Bedlek&Lebedinský).

 

Do tohoto víkendového turnaje se přihlásilo 25 týmů z celého Královehradeckého kraje, ale i z dalekého Turnova. Týmy nastupovaly do turnaje dle rozlosování, které bylo následující:

 

Skupina A:

FC Antiga Sempre (Kraják, Janoušek, Brandejs, Kulovaný)

Sebranka (Jankaj, Volšík, Hradecký)

Slavou Houslice (Ševčík, Klíž)

Millwall FC (Hažer, Kubelka)

TJ Dolany


Skupina B:

Babylon Jaroměř: (Michálek, Jelínek)

MAMBO Team: (Šmidrkal, Tomeš, Žalman, Hála)

V+J Rodos: (Vágner, Mohet)

Svijanští Rytíři: (Volf, Brentner)

ACTIVE Plejbojs

 

Skupina C:

FC Jelichov: (Poděbradský, Duchnič, Frydrych, Kaplan, Podolník)

FC OHIO

Hejno Ptáků

FAINSPORT

SK Smiřice

 

Skupina D:

Miláno Jaroměř: (Gorol, Beneš, Tokar, Huňák)

Drunk Team: (Voltr, Korba, Zelený, Hečko, Kábrt)

Lambáda HK: (Linhart, Erber)

Knížepáni: (Ptáček, Hodas, Krolop)

Global Hořice

 

Skupina E:

Kousci Laušmanovi: (Klazar, Otradovský, Rejl, Novák)

Kimberly Clark

Výšinka Team Turnov

BONO (Sedláček, Zákravský)

La platte de Cunde

 

Z ranní skupiny si vybojovali postup nakonec medailisté 7. ročníku, a to nováček Slavoj Houslice a loňský vítěz – FC Antiga Sempre.

 

Z dopolední skupiny si vybojoval postup domácí Babylon Jaroměř, který doprovodil tradiční účastník turnaje MAMBO Team.

 

Z polední skupiny pak postoupil nejúspěšnější tým historie FC Jelichov, který doprovodil po velkém boji futsalový tým z Pardubicka FC OHIO.

 

Odpolední skupina se ukázala jako skupina smrti, neboť všechny týmy se předvedly ve výborném světle. Velikým překvapením je určitě nepostup tradičního účastníka finálového dne, a to týmu Miláno Jaroměř, vedené Radkem Gorolem. Z této skupiny si nakonec vybojoval postup pozdější vítěz Drunk Team, který doprovodil další nováček, a to tým Lambáda HK.


Z večerní skupiny pak postoupil dle očekávání dvorský tým Kousci Laušmanovi, který doprovodil nováček tohoto turnaje a velmi mladý a perspektivní tým Výšinka team Turnov.

 

V neděli pak byly týmy při společném nástupu rozlosovány do 2 skupin po 5ti týmech. 4 nejlepší z každé skupiny si pak vybojovaly postup do tzv. čtvrtfinálového pavouka.

 

První čtvrtfinále proti sobě svedlo nováčka a papírového outsidera tohoto finálového dne proti nejúspěšnějšímu týmu historie a velkému favoritovi týmu FC Jelichov. V zápase diváci branku i přes velký tlak Jelichova neviděli, a tak přišla na řadu penaltová loterie. Tu zvládl nováček Slavoj Houslice a po 5ti letech odsoudil FC Jelichov k vyřazení už ve čtvrtfinále.

 

Ve druhém čtvrtfinále se utkal ,,domácí“ Babylon Jaroměř vedený nejlepším střelcem turnaje Romanem Jelínkem proti nováčkovi, týmu Lambáda HK. Vyrovnaný zápas rozhodla jediná trefa hradeckého týmu a i přes mocný závěrečný nápor Babylonu si tento nováček svůj postup již uhlídal.

 

Třetí čtvrtfinále pak proti sobě svedlo dva nováčky turnaje Drunk Team a Výšinka Team Turnov. V tomto zápase si počínal lépe Drunk Team a postoupil do další fáze.

 

V posledním čtvrtfinále se utkali Kousci Laušmanovi a loňský obhájce prvenství FC Antiga Sempre. Kousci i v oslabené sestavě bojovali, ale na silného soupeře nestačili a s turnajem se tak rozloučili.

 

První semifinálovou dvojici tvořil Slavoj Houslice a Lambda HK. Slavoj Houslice dokázal i napodruhé udržet stav 0:0 a postoupit do finále na penalty.

 

Druhé semifinále proti sobě svedlo 2 aspiranty na celkové vítězství, a to Drunk Team a FC Antiga Sempre. Ve vyrovnaném zápase se nakonec z postupu radoval Drunk Team.

 

V souboji o bronz si FC Antiga Sempre poradila s Lambdou HK a po loňském vítězství vybojovala 3. místo.

 

Ve finále se tak utkali dva nováčci turnaje. Vítězství nakonec vybojoval Drunk Team, neboť měl více sil než Slavoj Houslice, a to díky většímu počtu hráčů do hry.

 

Po tomto zápase pak došlo na vyhlášení a předání cen nejlepším týmům a jednotlivcům, kterého se účastnil starosta Města Jaroměř p. Ing. Jiří Klepsa, dále pak předseda KFS p. Václav Andrejs a v neposlední řadě i pořadatelé tohoto turnaje ze sdružení FAINSPORT

 

Nejlepší hráč: Petr Veselka (Drunk Team)

Nejlepší střelec. Roman Jelínek (Babylon Jaroměř – 11 gólů)

Nejlepší brankář: Jaroslav Kosina (Slavoj Houslice)

Cena FAIR PLAY: Lambáda HK

 

Poděkování patří všem zúčastněným týmům za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje. Dále pak rozhodčím turnaje, kterými byli pp. Petr Buchta, Štěpán Janeček a Václav Oulický

 

PDF dokumenty ke stažení:

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Skupina E

 

Finálová skupina A

Finálová skupina B

Pavouk

 

Výsledková listina

 

 

 

Sponzoři 7.ročníku Jelichov Cupumediální partneři 

                          


copyright (c) RainFall Studio 2007