logo

Úvod Jelichov Cup 2008


5.ročník Jelichov Cup

Ve dnech 20-21.12.2008 jsme pořádali v hale SOU v Jaroměři halový fotbalový turnaj Jelichov Cup. Jednalo se již o 5. ročník tohoto stále populárnějšího fotbalového turnaje. Letošního ročníku se zúčastnilo 25 týmů z celého Královehradeckého kraje.
 
Ranní skupinu ovládl s plným počtem bodů tým AGRO CS (Jakl, Zákravský, Sedláček...) následovaný týmem Babylon Jaroměř (Jelínek, Michálek J., Michálek M....). Na nepostupových místech se umístil tým BONO, SK Smiřice ,,A" a nováček turnaje Vrátno.
 
Dopolední skupinu vyhrál dle očekávání vítěz předchozích dvou ročníků tým FC Jelichov (Frydrych, Holub, Blažej, Duchnič, Kaplan, Poděbradský, Valeš, Podolník...). Druhé postupové místo vybojoval pardubický nováček FC OHIO následovaný týmy SK Smiřice ,,B", Číčováci, a dalším nováčkem FC Kosáci pro které bylo vzhledem ke kvalitám jeho týmu poslední místo ve skupině určitě zklamáním.
 
Polední skupina patřila určitě k tomu nejlepšímu co sobotní boje nabídly, neboť všech 5 týmů v této skupině bylo nesmírně kvalitních a k vidění byla řada zápasů jímž nechybělo téměř vůbec nic. Postup z prvního místa si nakonec dle očekávání vybojoval účastník a medailista republikového šampionátu v malé kopané MAMBO team (Šmidrkal, Tomeš, Gall, Žalman...) následovaný týmem Sebranka (Jankaj, Hradecký, Václavek, Žák, Volšík...). Třetí se překvapivě ale zaslouženě umístil tým HPi následovaný týmem Blue Berry, v jehož dresu nastoupil druholigový Tomáš Rezek. Zklamáním bylo určitě umístění a nulový bodový zisk loňského překvapení týmu FC CHELSEA (Korba, Voltr, Halíř, Libřický...)
 
Odpolední skupinu vyhrál jeden z nejůspěšnějších týmů historie turnaje Kousci SPORT WORLD (Kilevník, Groh, Otradovský, Řežábek...). Druhé místo obsadil futsalový tým XXL, který se však účasti v nedělním finále vzdal a namísto něj se v neděli představil 3. tým této skupiny MILWALL FC. Až čtvrté místo obsadil tým Kimberly Clark (Škoda, Svatoš, Kučera...) následovaný Hořickým Globalem.
 
Večerní skupinu vyhrál dle očekávání tým Miláno Jaroměř (Gorol, Kašajík, Huňák, Tokar...). Z druhého místa postoupil možná trochu překvapivě, ale zaslouženě tým Velichovky. Na dalších místech se v této skupině umístily týmy FAINSPORT, DEK TRADE a ALBION.
 
Nedělní finálový den se odehrál systémem 2 skupin po 5ti týmech v nichž se utkal každý s každým, kdy do čtvrtfinále postoupily pouze 4 nejlepší týmy z každé skupiny. Černý petr tak zbyl na týmy FC OHIO a MILWAL FC.

 

 

Výsledky vyřazovacích bojů byly následující:

 
Čtvrtfinále: Babylon Jaroměř: Velichovky - 2:1P, Kousci SPORT WORLD : Sebranka - 2:1,  Miláno Jaroměř : MAMBO team - 2:0, FC Jelichov : AGRO CS - 2:1.
Semifinále: Babylon Jaroměř: Kousci SPORT WORLD - 2:1P, FC Jelichov : Miláno Jaroměř - 4:2.
O 3.místo: Kousci SPORT WORLD: Miláno Jaroměř - 5:4P
Finále: FC Jelichov: BABYLON Jaroměř - 2:1
 
 
Pořadí finálového dne 5. ročníku Jelichov Cupu
1. FC Jelichov
2. Babylon Jaroměř
3. Kousci SPORT WORLD
4. Miláno Jaroměř
5. Sebranka
6. AGRO CS
7. Velichovky
8. MAMBO team
9. FC OHIO
10. MILWALL FC
 
Nejlepší střelec turnaje: Oleg Duchnič (FC Jelichov) - 15 gólů
Nejlpší hráč turnaje: Kilevník Martin (Kousci-SPORT WORLD)
Nejlepší brankář turnaje: Buchta Petr (Babylon Jaroměř)
Cena FAIR PLAY: Sebranka

All stars 5. ročníku Jelichov Cupu
Buchta Petr (Babylon Jaroměř - Hradecký Vlastimil (Sebranka), Tomeš Petr (MAMBO team) - Kilevník Martin (Kousci SPORT WORLD), Duchnič Oleg (FC Jelichov)
 
Všem týmům patří za výkony a vystupování v turnaji veliký dík a pořadatelům tak nezbývá než se těšit na příští ročník Jelichov Cupu, který se uskuteční opět v polovině prosince roku 2009.
Veliké uznání zaslouží za zvládnutí náročného maratónu zápasů  i rozhodčí 5. ročníku Jelichov Cupu kterými byly pp. Václav Kincl a David Bárta.
 

 

Poděkování patří v neposlední řadě i sponzorům 5. ročníku Jelichov Cupu kterými jsou:
Kimberly Clark
BOWLING centrum Jaroměř
BONO
Pivovar Primátor
Velkoobchod TRIO s.r.o.
TIPSPORT BAR Josefov
časopis Fotbal v kraji
Ovoce a zelenina Kamil Mach
PROST - orientační systémy
Hostinec Růžovka
Pfanner
Hitrádio MAGIC
Pivovar ROHOZEC

 

 

Galerie


PDF dokumenty ke stažení:

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Skupina E

 

Finálová skupina A

Finálová skupina B

Pavouk

 

Výsledková listina

All Stars

 

 

Sponzoři 5.ročníku Jelichov Cupumediální partneři 

           

copyright (c) RainFall Studio 2007