logo

Úvod Fain Liga 2007


O projektu

 Jaroměřská FAIN LIGA 2007 je dlouhodobý halový fotbalový turnaj firem, který nese jméno našeho hlavního a generálního partnera a tím je město Jaroměř. V letošním roce se ho účastní 12 firem z Východočeského kraje a to: Kimberly Clark, Rudolf Polák – stavební a zemní práce, ODES, Karsit, AGRO CS, BONO, HPi, V+J Rodos, MK INTERIER, FILEC, Autoprofi & Matějovský, Tanex PLASTY.

 

Při slavnostním zahájení Jaroměřské FAIN LIGY dne 10.1.2007 došlo k rozlosování 4 jednotlivých kol soutěže dopředu. Na základě tohoto rozlosování vznikne dopolední a odpolední skupina. Ve skupinách se hraje systémem každý s každým. Podle umístění ve skupinách se vždy rozdělí body, které jsou započítávány do celkové tabulky.

 

Vítězem hracího dne se stává tým s největším počtem bodů z obou skupin a s nejlepším skóre. Při stejném rozdílu skóre rozhoduje vždy větší počet vstřelených branek. Po odehrání 4 kol a rozdělení bodů do konečné tabulky se určí nasazení týmů do 5. finálového kola. Finálové kolo je rozděleno do 2 skupin. Prvních 6 týmů bude hrát o 1.-6. místo. Zbylých 6 týmů odehraje zápasy o konečné umístění, kde poslední 3 týmy sestoupí pro příští rok do druhé ligy.

 

Smyslem této ligy firem je uspořádat projekt, který zde v širokém okolí není a zviditelnit tak naše město Jaroměř.

 

generální parter partneřimediální partneři
             
copyright (c) RainFall Studio 2007