logo

Úvod II. Kolo


II. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2020

  

V neděli 19.1.2020 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 2. kolo 14. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2020.

 

Letošní ročník je jiný a mimořádný a ojedinělý v tom, že se podařilo otevřít ,,seniorskou“ ligu, a to FAIN LIGU nad 40 let, kde startují hráči staršího ročníku narození, kteří se FAIN LIGY účastní od jejího samotného začátku.


Ranní skupinuFAIN LIGY nad 40 let“ vyhrál tým „R a R Polák“, když dokázal všechny své zápasy vyhrát a srovnal tak bodový stav na prvních dvou místech průběžné tabulky. První příčku i přes první prohru v tomto turnaji právě s prvně jmenovaným drží tým „Galnek“. Třetí místo obsadil tým „Kimberly Clark“ a poslední místo tak tím pádem zbylo opět na tým „Skaličan“.


Polední skupina „2. Ligy“ byla opět velmi, ale opravdu velmi vyrovnaná. Vítězství v ní nakonec slavil, stejně jako v minulém kole, tým ,,E-Fyzio“. Druhé místo tak obsadil sympatický a mladý tým s názvem ,,TOMAS“, kterému se tento turnaj opravdu vydařil. Bronzovou příčku ve skupině obsadil tým „VENEZIA“, následovaný čtvrtým v pořadí této skupiny, týmem „Kamila Macha“. Páté místo ve skupině tak zbylo na tým „JUTA“, pro kterého je toto umístění a bodový zisk po minulém turnaji jistě trochu zklamáním. Poslední místo v této druhé lize pak obsadil tým ,,Primátor“, který nedokázal získat ani bod.


Odpolední skupinu „1 ligy“ vyhrál tým ,,Mido Barbershop“, který se tak dotáhl na čelo této 1. ligy. Druhé místo ve skupině obsadil tým ,,PROST“, kterému se tento turnaj nevydařil především střelecky. Třetí místo ve skupině obsadil tým ,,HAUK“, který tak alespoň částečně napravil minulé, hodně nepovedené první kolo. Čtvrté místo ve skupině obsadil tým ,,PL Servis“ a potvrdil tak své letošní velmi dobré výsledky a výkony. Na pátém místě ve skupině skončil nakonec tým ,,Kimberly Clark“, který dohrával turnaj se sebezapřením všech sil. Poslední místo ve skupině pak obsadil tým ,,Jan Špatenka a syn“, kterému se tento turnaj opravdu nevydařil.

 


Kompletní výsledky 2. kola naleznete ZDE:

 

FAIN LIGA nad 40. let

Celkové pořadí po 2. kole

 

2. liga

Celkové pořadí po 2. kole

 

1. Liga

Celkové pořadí po 2. kole

 

TOP 5 střelců po 2. kole

All stars týmy 2. kola

 

 

Termíny dalších turnajů Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2020 jsou:

3. Kolo: 25.1.2020 – Sobota

4. Kolo: 9.2.2020 – Neděle

5. Kolo: 29.2.2020 – Sobota

 

Celkové rozlosování 14. ročníku Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2020 naleznete ZDE:

 

  generální partner   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga   účastníci - liga nad 40 let  
   
 

fotbal_v_kraji_2019

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 

Bowling

k-triumf_2019

BISON 
 
Skalian_2
 
Sabe_logo_2019select_orig_

Kamil_Mach_-_aktuln

RINAT
    
 

AGRO_3


HAUK

Spatenka_a_syn


DDhaus
MIDO2
 
Kamil_Mach_-_aktuln
 

R_a_R_Polk_JPGGalnek

 
 
copyright (c) RainFall Studio 2007