logo

Úvod Jelichov Cup 2007


4.ročník Jelichov Cup

Ve dnech 15-16.12 se v Jaroměři v hale SOU na Karlově uskutečnil již 4. ročník silně obsazeného halového fotbalového turnaje s názvem Jelcihov Cup, který pořádalo sdružení FAINSPORT (pp. Bedlek&Lebedinský).

 

Turnaje se zúčastnilo 20 týmů z Královehradeckého kraje, které byly rozděleny do 4 pětičlenných skupin ze kterých se vždy jen 2 nejlepší týmy probojovaly do nedělního finálového dne. Z ranní skupiny postoupil vcelku bez problémů tým Miláno Jaroměř (Kašajík, Gorol, Huňák, Tokar, Svoboda...) a možná trochu překvapivě tým AGRO CS (Zákravský, Jakl...), který odehrál celou základní skupinu pouze v 5ti lidech.

 

Z dopolední skupiny postoupil s přehledem obhájce loňského vítězství tým FC Jelichov ,,A" (Duchnič, Holub, Valeš, Podolník, Frydrych...)a také tým Babylon Jaroměř (Michálek M., Jelínek, Mařas, Michálek J....). Z nejvyrovnanější odpolední skupiny postoupil po rozpačitém úvodu tým MAMBO team (Šmidrkal, Věchet, Žalman, Tomeš...), který doplnil vcelku překvapivě tým Kimberly Clark (Škoda, Svatoš, Kučera...), když v přímém souboji o postup ze skupiny porazil asi největší překvapení turnaje, a to mladičký a sympatický tým FC CHELSEA (Korba, Halíř, Ruprich, Šimon, Fišer...). Z poslední večerní skupiny se probojoval do finálového dne loňský finalista, a to tým Kousci Laušmanovi (Kilevník, Brendl, Otradovský, Groh...) a také ,,béčko" týmu FC Jelichov (Hundák, Kuchta, Hofman...).
 
Ve finálovém dni bylo 8 nejlepších týmů rozlosováno do 2. skupin po 4 týmech, kde se hrálo systémem každý s každým, a to ,,pouze" o nasazení do vyřazovacího K.O. systému. Tímto systémem prošel nakonec nejlépe tým FC Jelichov ,,A" a obhájil tak suverénně své loňské vítězství. Na druhém místě skončil tým Miláno Jaroměř a bronz vybojoval možná trochu překvapivě, ale zaslouženě bojovný tým Kimberly Clark. Pomyslná ,,brambora" zbyla na tým Babylon Jaroměř. Všem týmům nezbývá než poděkovat za vzornou reprezentaci a chování svých týmů v turnaji a popřát jim hodně štěstí do dalších turnajů.

Dík za předvedené výkony patří rovněž i trojici rozhodčích, kterými byli pp. Václav Kincl, Lukáš Tryzna a Lukáš Nožka.

Nejlepší hráč - Duchnič Oleg (FC Jelichov ,,A")
Nejlepší střelec - Škoda Martin (Kimberly Clark - 14gólů)
Nejlepší brankář - Huňák David (Miláno Jaroměř)
Nejslušnější tým - Babylon JaroměřSponzoři 4.ročníku Jelichov Cupu: Bowling centrum Jaroměř, Bono, Primátor, Velkoobchod TRIO s.r.o., Kimberly-Clark, Tipsport bar Josefov, Fotbal v kraji, Fitnesscentrum Jaroměř, Ovoce a zelenina Kamil Mach a Hostinec Růžovka.

 

Galerie


PDF dokumenty ke stažení:

Výsledková listina

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Finálová skupina A

Finálová skupina B

Vyřazovací K.O. systém

 

 

 

Sponzoři 4.ročníku Jelichov Cupumediální partneři 

 

copyright (c) RainFall Studio 2007