logo

Úvod III. Kolo


III. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2020

 

V sobotu 25.1.2020 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 3. kolo 14. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2020.


Ranní skupinuFAIN LIGY nad 40 let“ vyhrál opět tým „R a R Polák“, který se tak mírně osamostatnil na první příčce celkového pořadí. Druhé místo ve skupině pak obsadil tým „Galnek“, který však ztratil velmi důležité body do celkové tabulky. Na třetím místě ve skupině se umístil možná trochu nečekaně, ale naprosto zaslouženě tým ,,Skaličan“, který sahal dokonce i po vítězství nad týmem R a R Polák. Poslední místo ve skupině pak obsadil oslabený tým „Kimberly Clark“, který nezískal v tomto turnaji ani bod.


Polední skupina „2. Ligy“ byla tradičně velmi vyrovnaná, ale i dost nervózní a k vidění byla bohužel i řada lehkých potyček mezi týmy a hráči na hrací ploše. Vítězství v této skupině pro sebe nakonec ukořistil opět tým „E-Fyzio“. Druhé místo pak obsadil zaslouženě tým „VENEZIA“. Oba tyto týmy se vcelku výrazně osamostatnily na prvních dvou místech celkového pořadí 2. ligy. Třetí místo ve skupině obsadil tým ,,JUTA“, který zažil vcelku povedený turnaj. Na čtvrtém místě pak skončil tým ,,Kamil Mach“, který alespoň částečně napravil dosavadní nepříliš přesvědčivé výkony. Páté místo v této skupině obsadil tým ,,TOMAS“, který měl ale jistě větší ambice. Na posledním místě v této skupině pak skončil tým ,,Primátor“, kterému se tento turnaj hodně nevydařil, když nezískal opět ani bod.


Odpolední skupina „1. ligy“ byla vcelku překvapivě rovněž velmi vyrovnaná a všechny týmy se vzájemně obraly o důležité body. Skupinu nakonec vyhrál, stejně jako minule, tým ,,Mido Barbershop“, který získal první místo ve skupině před týmem ,,HAUK“, a to pouze díky lepšímu skóre. Třetí místo v tomto hracím dnu obsadil tým ,,PL Servis“, který je velmi příjemným překvapením letošního ročníku PROST FAIN LIGY firem. Až na čtvrtém místě skončil po špatných výkonech tým ,,PROST“ a v celkovém pořadí vede 1. ligu již jen pouze díky lepšímu skóre před týmem ,,Mido Barbershop“. Předposlední místo ve skupině obsadil tým ,,Jan Špatenka a syn“, který však nepředvedl vůbec špatné výkony a některé zápasy ztratil opravdu jen velmi těsně a smolně. Pořadí ve skupině pak uzavřel šestým místem tým ,,Kimberly Clark“, který však s výjimkou jednoho zápasu určitě nepropadl.

 

Kompletní výsledky 3. kola naleznete ZDE:

 

FAIN LIGA nad 40. let

Celkové pořadí po 3. kole

 

2. liga

Celkové pořadí po 3. kole

 

1. Liga

Celkové pořadí po 3. kole

 

TOP 5 střelců po 3. kole

All stars týmy 3. kola

 

 

 plakt_3._kolo_2020

 

Termíny dalších turnajů Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2020 jsou:

 

4. Kolo: 9.2.2020 – Neděle

5. Kolo: 29.2.2020 – Sobota

 

Celkové rozlosování 14. ročníku Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2020 naleznete ZDE:

 

 

 

  generální partner   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga   účastníci - liga nad 40 let  
   
 

fotbal_v_kraji_2019

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 

Bowling

k-triumf_2019

BISON 
 
Skalian_2
 
Sabe_logo_2019select_orig_

Kamil_Mach_-_aktuln

RINAT
    
 

AGRO_3


HAUK

Spatenka_a_syn


DDhaus
MIDO2
 
Kamil_Mach_-_aktuln
 

R_a_R_Polk_JPGGalnek

 
 
copyright (c) RainFall Studio 2007