logo

Úvod III. Kolo

III. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2017

V sobotu 11.2.2017 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 3 kolo 11 ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017.

Toto 3. kolo bylo zatím jednoznačně nejvyrovnanější ze všech dosavadních a přineslo řadu překvapivých a zajímavých výsledků. Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017 je i letos rozdělena na 1. a 2 ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

Ranní skupina ,,A“ - 2.ligy vyšla na 100% bodový zisk týmu Kamila Macha, který tak potvrdil i předchozí povedený turnaj a tyto výsledky ho katapultovaly do průběžného vedení 2. ligy. Druhé místo v této skupině obsadil tým PROFIMARKET. Na třetím místě ve skupině pak skončil tým Kimberly Clark ,,B“, pro který byl jeho bodový zisk určitě zklamáním. Na čtvrtém místě se umístil tým Primátoru, následovaný posledním v pořadí, týmem Rudolfa Poláka.

Dopolední skupinu ,,B“2. ligy byla neskutečně vyrovnaná a přinesla nejedno překvapení. Vítězství v této skupině si nakonec připsal zaslouženě tým MJ Střechy. Na druhém místě skončil v tomto kole velmi mladý tým Skaličanu a potvrdil tak velikou perspektivu do budoucna. Bronzový stupínek obsadil tým JUTA, následovaný čtvrtým v pořadí, týmem VENEZIA. Obrovským šokem pak bylo umístění a bodový zisk favorita celé 2. ligy, týmu HAUK.

Odpolední skupina ,,C“ – 1.ligy byla velmi vyrovnaná a týmy si body hodně dělily. Vítězství ve skupině nakonec obsadil tým těsně tým PL Servisu. Na druhém místě ve skupině skončil tým PROST, následovaný třetím v pořadí, týmem DECADENTI. Čtvrté místo zbylo na tým E-Fyzio. Až poslední pak skončil tým VF Electric, kterému se tento turnaj bodově nepovedl, ale zase dokázal sebrat body týmu PROST a značně zamotal celkové pořadí v 1. lize.

Poslední, večerní skupina ,,D“ – 1 ligy měla dle předpokladů jasného favorita. Vítězství vybojoval zaslouženě tým Kimberly Clark ,,A“ a dostal se tímto bodovým počinem do průběžného vedení 1. ligy. Na druhém místě skončil tým Autoprofi&Matějovský, který dokázal sebrat body vítězi skupiny v remízovém zápase a vykřesal tak poslední naději na finálovou skupinu. Třetí místo ve skupině obsadil tým CZ PLACHETKA, který však nepodával vůbec špatné výkony. Čtvrté místo ve skupině bral mladý tým PORZELACK a až poslední se umístil tým ZD Dobrá Voda.