logo

Úvod IV. Kolo

IV. Kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2017

V neděli 19.2.2017 se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ již 4 kolo 11 ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017.

V tomto 4 kole byla k vidění spousta vyrovnaných zápasů s velkými zvraty, které doslova zvedaly diváky ze sedaček. V tomto důležitém kole šlo navíc o rozdělení týmů do skupin pro finálový turnaj. Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2017 je i letos rozdělena na 1. a 2 ligu, kde se týmy střetávají dle předem připraveného herního klíče.

Ranní skupinu ,,A“ - 2 ligy vyhrál vcelku s přehledem tým VENEZIA a potvrdil tak svou dobrou letošní výkonnost. Na druhém místě skončil tým PROFIMARKET. Třetí místo obsadil tým Primátoru, následovaný čtvrtým v pořadí, týmem JUTA. Poslední místo v této ranní skupině pak obsadil tým Rudolfa Poláka, ale naznačil veliké zlepšení.

Dopolední skupinu ,,B“ - 2 ligy byla velmi vyrovnaná a neměla jasného lídra. Skupinu nakonec vyhrál tým MJ střechy, následovaný stříbrným v pořadí, týmem Kamila Macha. Na třetím místě ve skupině pak skončilo veliké překvapení posledních turnajů, tým Skaličan, který jde výkonostně hodně nahoru. Až na čtvrtém místě se umístil asi největší favorit celé 2. Ligy - tým HAUK. Poslední místo ve skupině pak obsadil tým Kimberly Clark ,,B“, kterému se tento turnaj hodně nevydařil.

Odpolední skupina ,,C“ – 1 ligy měla být hodně vyrovnaná, neboť se v ní utkaly hned 4 týmy z průběžné TOP 5tky turnaje. Skupina však měla jasného lídra a tím byl tým PROST, který neztratil ani bod a dostal ze čtyř zápasů jediný gól a napravil tak minulé nepovedené kolo. Na druhém místě ve skupině pak skončil tým Autoprofi&Matějovský, který se tímto mocným finišem a dvěma povedenými koly nakonec dostal do finálové pětky. Třetí místo v této skupině obsadil tým DECADENTI. Až na čtvrtém místě skončil tým PL Servis, kterému se tento turnaj hrubě nepovedl a vypadl tak z finálové pětky. Na posledním místě ve skupině pak skončil tým ZD Dobrá Voda.

Večerní Skupina ,,D“ – 1 ligy slibovala rovněž velmi napínavou podívanou. První místo nakonec obsadil tým CZ PLACHETKA, kterému však ani slušný 9ti bodový počin nakonec o 2 body nestačil na finálovou pětku. Pořadí na prvních třech místech nakonec určovala až minitabulka, neboť všechny první 3 týmy získaly shodně 9 bodů. Na druhém místě se umístil tým VF Electric, následovaný třetím v pořadí, týmem Kimberly Clark ,,A“. Na čtvrtém místě se umístil tým PORZELACK, následovaný posledním v pořadí, týmem E-Fyzio.