logo

Úvod Slavnostní rozlosovaní


Slavnostní rozlosování Jaroměřské FAIN LIGY 2017

 

Ve středu 11.1.2016 se uskutečnilo slavnostní zahájení 11 ročníku Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2017! I v letošním ročníku jsme zvolili rozlosování v krásném a reprezentativním sále jaroměřského divadla.

 

Moderování této prestižní akce se ujal opět p. Pavel Schröfel a známá osobnost a moderátor ČT 4 sport p. David Pospíšil. Jejich moderování bylo opravdu na špičkové úrovni a celý večer tak byl plný překvapení a zábavných momentů.

 

Na této společenské akci nechyběla samozřejmě tradičně řada známých osobností, mezi které patřily např. p. Karel Brendl (Majitel firmy PROST-generální partner akce), p. Ing. Richard Jukl (generální ředitel FC-HK), p. Václav Andrejs (předseda VV KFS KHK), p. Ladislav Škorpil (bývalý trenér reprezentace ČR), p. Tonny McNally (bývalý generální ředitel firmy Kimberly Clark), ale i jeho nástupce p. Uri Dror a mnoho dalších známých a významných tváří z řad majitelů a ředitelů firem…

 

V průběhu večera došlo tradičně k prezentaci všech 20. zapojených společností (účastníků) proložené videm z loňského ročníku. Známé osobnosti pak vylosovaly herní čísla pro zúčastněné firmy do předem připraveného herního klíče.

 

Po prezentaci firem a slavnostním rozlosování proběhl tradiční raut, na kterém se probírali veškeré další podrobnosti tohoto fotbalového projektu.

 

Kompletní rozlosování 11. ročníku Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2017 naleznete ZDE.

 

Fotografie z tohoto slavnostního zahájení naleznete v galerii.

 

  generální parter   hlavní partneři   mediální partneři   sponzoři   účastníci - 1. liga   účastníci - 2. liga  
   

 

 

 

 

Pavel Kratochvíl - fotografie

 BISON 
 
sabe.jpg
 select_orig_

jakosport

logo_motomach3
    
 
AutoprofiMatjovskNEW 


  VF Electric

 

skalican


HAUK
Primtor
 
copyright (c) RainFall Studio 2007