logo

Úvod Jelichov Cup 2005


2. ročník Jelichov Cup

16-18.12.2005

 

Již 2.ročníku stále vyhlášenějšího turnaje se zúčastnilo úctyhodných 25!!! týmů z okolí Jaroměře, Dvora Králové, Hradce Králové, České Skalice a dalších měst a vesniček…Týmy byly opět rozděleny do 5ti skupin po 5ti týmech a opět pouze 2 nejlepším ze skupiny se podařilo probojovat se do finálové neděle. Do těchto bojů postoupily týmy: Černožice, Lichva tým, NIXAOU TEAM, Furt Durch, Bamboocha, FC Jelichov, V+V Rodos, Kousci, Kimberly Clark a konečně obhájce prvenství Miláno Jaroměř.

 

Ve finálových bojích si nejlépe počínal opět tým Milána Jaroměř, který podruhé za sebou turnaj vyhrál. Na 2. místě skončilo největší překvapení turnaje a to tým Kimberly Clark a na 3.místě skončil sympatický tým ze Dvora Králové s názvem Kousci. Nezbývá než poděkovat týmům za účast a předvedené výkony v turnaji. Věříme, že si jim turnaj líbil a za rok přijedou znovu…

 

Poděkování patří také sponzorům turnaje jimiž jsou: Velkoobchod TRIO s.r.o, Bowling Centrum Jaroměř, Ovoce a zelenina Kamil Mach a Tipsport Bar Josefov.

 

Galerie

 

PDF soubory ke stažení:

 

Výsledková listina

 

Sponzoři 2.ročníku Jelichov Cupu

 

 

copyright (c) RainFall Studio 2007