logo

Úvod Fain Liga 2011


Slavnostní rozlosovaní

 

Slavnostní rozlosování Jaroměřské TROPICAL FAIN LIGY firem 2011

 

Ve čtvrtek 6.1.2011 se uskutečnilo v sále Městské Dvorany ve Smiřicích slavnostní zahájení spojené s rozlosováním 5. ročníku fotbalového turnaje firem v sálové kopané, s názvem Jaroměřská TROPICAL FAIN LIGA firem 2011.

 

Tohoto slavnostního aktu se zúčastnilo na 100 hostů z řad ředitelů, majitelů a hráčů firem, potažmo vzácných hostů. Mezi nimi nechyběl mj. předseda Výkonného výboru Královehradeckého kraje p. Václav Andrejs, nebo ředitel závodu Kimberly Clark p. Tonny McNelly a další a další významní hosté.

 

Moderování této akce se zhostil nově Aleš Javůrek z Roudnice a nutno říci, že se jednalo v jeho podání o veliký zážitek. V průběhu večera došlo na vysvětlení systému soutěže, prezentaci účastnických firem a dalších organizačních záležitostí. Vrcholem večera pak bylo samotné rozlosování. To proběhlo oproti zvyklostem trochu jinak než tomu bylo v minulosti.

 

Slavnostní rozlosování provedli mladí fotbalisté starší přípravky TJ Jiskra Jaroměř, kteří byli převlečeni do dresů účastníků a vylosovali svým týmům číslo, které dané týmy rozdělilo do předem nachystaného herního klíče.

 

Po tomto slavnostním rozlosování přišel na řadu raut, na kterém se probíraly další náležitosti a podrobnosti turnaje.

 

Rozlosování Jaroměřské TROPICAL FAIN LIGY firem 2011 naleznete níže.

 

 

Rozlosování naleznete zde

 

generální parter hlavní partnersponzořimediální partneři
 

 


copyright (c) RainFall Studio 2007