logo

Úvod Fain Liga 2008


Slavnostní rozlosovaní

V Městské Dvoraně ve Smiřicích se dne 10.1.2008 uskutečnilo slavnostní zahájení a rozlosování Jaroměřské FAIN LIGY 2008 - organizuje sdružení FAINSPORT (pp. Bedlek&Lebedinský).

Jedná se o 2. ročník halové ligy firem v sálové kopané, kterého se v letošním roce zúčastní na 18 významných firem z celého Královehradeckého kraje, a to: Karsit, MK INTERIER, AGRO CS, BONO, HPi, V+J Rodos, ODES, Autoprofi&Matějovský, Tanex PLASTY, Kimberly Clark ,,A", Rudolf Polák, FILEC, KPV, Kimberly Clark ,,B", CZ Plachetka, Karsit Lisovny, Global a BAK a.s. Slavnostního rozlosovování se zúčastnilo na 80 významných hostů včetně starosty Města Jaroměře p. Ing. Jiřího Klepsy, ředitele centrály fi. Kimberly Clark p. Johna Costella a dalších významných hostů z řad zastupitelů, ředitelů a manažerů všech zúčastněných firem a sponzorů.

Slavnostním večerem provedl přítomné hosty moderátor p. Jan Slavík a nutno říci, že se tohoto úkolu zhostil s velikým přehledem a elegancí. V průběhu večera bylo představeno sdružení FAINSPORT, systém turnaje, a dále byla provedena prezentace všech účastnických firem. Vrcholem večera bylo samotné rozlosování Jaroměřské FAIN LIGY 2008 do speciálního herního klíče(systému), kde si svá herní a startovní čísla nalosovali samotní účastníci. Po ukončení rozlosování byli přítomní hosté přizváni na neformální společneský raut, kde se probírali další podrobnosti tohoto turnaje...

 


Sponzory letošního ročníku Jaroměřské FAIN LIGY 2008 jsou:
 
Generální partner: Město Jaroměř
Hlavní partner: Pivovar Primátor
Mediální partneři: Fotbal v kraji, Rainfall
Sponzoři: Coca Cola, Bowling centrum Jaroměř, Profi Market, Velkoobchod TRIO s.r.o., Ovoce a zelenina - Kamil Mach, Gól-specializovaný fotbalový obchod, Tipsport Bar - Josefov, Fitnesscentrum Jaroměř, Vinotéka u Sv. Mikuláše, Active Sport, FC HK, Hostinec Růžovka a Expan.

 

Rozlosování v PDF

Rozpis zápasů 1. kola

 

Galerie  

 

copyright (c) RainFall Studio 2007